top of page
  • Відділ Освіти

Фестиваль "Різдвяна коляда"

Колядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості народження Спасителя світу. Тож з метою збереження, примноження та популяризації традицій святкування Різдва у Чудейській ТГ з 19.12 по 31.12 в умовах адаптивного карантину було проведено фестиваль “Різдвяна коляда».

Проведення фестивалю різдвяних колядок відбулося онлайн. Участь у святі взяли вихованці дошкільних закладів освіти та учні початкових класів усієї територіальної громади.

За словами учасників, фестиваль вертепників і колядників нагадує мешканцям громади про їхнє коріння, повертає до витоків національної культури.

«Маємо надію, що попри складні обставини, які склались не тільки в Україні, а в усьому світі, фестиваль «Різдвяна коляда» надихне і покращить настрій, а почуття Різдвяного дива запанує у серцях кожного, об’єднавши усіх в одну велику дружню родину» - зазначила начальниця відділу освіти Чудейської ТГ Олена Кіфу .

Щиро дякуємо усім, хто взяв участь у фестивалі «Різдвяна коляда», а саме:

  • директорам, вихователям та вихованцям ЗДО «Веселка», ЗДО «Берізка», ЗДО «Калина», ЗДО «Мерцішор», дошкільного підрозділу Чудейського ліцею №2 «Віночок», дошкільного підрозділу Їжівської гімназії «Ластівка»;

  • директорам, класним керівникам та учням початкових класів Чудейського ліцею №1, Чудейського ліцею №2, Чудейської гімназії, Череської гімназії, Буденецької гімназії ім. Г. Бостан, Їжівського ліцею, Їжівської гімназії.

Вітаємо Вас із радісним і світлим святом – Різдвом Христовим! Нехай у Вашому житті панує мир, спокій і добро! Нехай горе і нещастя обходять стороною Ваш дім! Щастя і успіху Вашим родинам, друзям і рідним! Дай Бог, Вам міцного здоров’я душі і тіла. Зі святом!

Відділ освіти, сім’ї, молоді

та спорту Чудейської с/р.
85 переглядів0 коментарів
bottom of page