top of page
  • Відділ Освіти

Засідання методичної студії «Формувальне оцінювання в початковій школі»

29 вересня 2021 року в Чудейській ТГ на базі Їжівського ліцею відбулося засідання методичної студії для вчителів початкових класів та заступників директорів з НВР закладів загальної середньої освіти на тему «Формувальне оцінювання в початковій школі». Методичну студію провела Одинак Марія Маноліївна, завідувачка науково-методичного центру дошкільної та початкової освіти ІППОЧО. Всього у роботі студії брало участь 8 закладів загальної середньої освіти Чудейської ТГ.

Під час заходу було приділено увагу на зміни у системі оцінювання, основних підходах та вимогах до оцінювання результатів навчання молодших школярів за новим Держстандартом та нормативних документах, якими мають керуватись вчителі початкових класів, заповнюючи журнал, свідоцтва досягнень та бланки оцінювання результатів діагностувальних робіт.

На завершення методичної студії надані методичні рекомендації учителям початкових класів щодо оцінювання навчальної діяльності учнів. Адже від правильної організації оцінювання залежить ефективність навчання. Саме формувальний підхід дає змогу педагогам одержати інформацію про стан навчальних досягнень учнів і вчасно відреагувати на проблеми в навчанні, прийняти педагогічні рішення для його поліпшення.

Педагоги брали активну участь у обговоренні проблемних питань та залишилися задоволені проведеним заходом.16 переглядів0 коментарів
bottom of page