20 лютого 2020 року на базі Чудейського дошкільного закладу «Веселка» відбулося  засідання методичного об’ єднання вихователів ДЗО та вчителів 4-х класів на тему: «Оновлена програма «Впевнений старт» як орієнтир формування готовності до навчання у школі»

     Метою спільного засідання було: забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою в умовах Нової української школи.

     Практичний блок включав перегляд інтегрованих заняття за програмою «Впевнений старт»

Вихователь старшої групи Падурі Ліліана Костянтинівна ознайомила педагогів з комплексом методичної літератури, зошитів, посібників з мовленнєвого , пізнавального, художньо - естетичного розвитку. Зауважила що всі вони  містять рекомендації, практичний матеріал  щодо організації навчальної діяльності , виховних заходів, ігрової діяльності для дітей середнього дошкільного віку.
А вихователь старшої групи Петровська Іваніна Михайлівна ознайомила з  концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку. Матеріали посібників повною мірою відповідають вимогам програми розвитку дітей "Впевнений старт". 
Обговорюючи проведений захід, усі присутні висловили зацікавленість у спільній роботі і бажання  її продовжити, висловили подяку всім, хто був причетним до підготовки засідання.
Нормативно-правові акти у дошкільному закладі
Закон України про освіту

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про дошкільну освіту

П О С Т А Н О В А

Про затвердження Положення про
        дошкільний навчальний заклад

ПОСТАНОВА
Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку

БАЗОВИЙ КОМПОНЕНТ
ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

(НОВА РЕДАКЦІЯ)

                        П О С Т А Н О В А                  Про затвердження Положення про навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад -
               загальноосвітній навчальний заклад", "загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад"

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів

НАКАЗ
Про затвердження гранично допустимого навчального навантаження на дитину у дошкільних навчальних закладах різних типів та форми власності
Н А К А З
       Про затвердження Інструкції з організації харчування
              дітей у дошкільних навчальних закладах
Н А К А З
Про затвердження
Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів
Національна стратегія
розвитку освіти в Україні
на 2012–2021 роки
Програма розвитку дітей старшого дошкільного віку

Особливості організації освітнього процесу

в закладах дошкільної освіти у 2019/2020 навчальному році

Планування навчально-виховного процесу дошкільного навчального закладу
Програми
для дошкілля в освітньому просторі України
Річний план роботи  закладу дошкільної освіти

Інструктивно-методичні рекомендації

щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти

Чинні  освітні програми для дошкільної освіти
26 листопада 2019 року на базі Чудейського НВК у дошкільному підрозділі «Віночок» відбулося спільне  міжшкільне методичне об’єднання вихователів ДЗО та вчителів 4-х класів на тему Супровід освітнього процесу  учасниками  дошкільної освіти в забезпеченні всебічного розвитку дитини дошкільного віку в умовах НУШ.
Гості побували на відкритому занятті в старшій групі «Калинонька» на тему «Золотий листопад»   - вихователь Булинська Т.В. 
Вихователь  старшої групи  «Сонечко» Гауліка Д.Д. та музичний керівник Чокан Я.Г. провели майстер-клас з виготовлення музичних  нетрадиційних   інструментів дітей з батьками.
Фізичний інструктор Скіпор А.Г. представила
«Яскравий калейдоскоп» у старшій групі «Веселка». Вона залучила батьків для ознайомлення з розвитком координації рухів, правильної постави, сили, гнучкості, швидкості під час рухливо-дидактичної гри.
Практичний психолог Чудейського НВК Соловйова Н.О. провела дуже цікаву нетрадиційну батьківську консультацію у формі тренінгу на тему «Стежиною батьківської мудрості».
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now