top of page
Територіальне міжшкільне методичне об'єднання інформаційно-технологічного напрямку
(адміністрування сайту відділу освіти, організація роботи шкільних бібліотек, курси підвищення кваліфікації учителів)
Керівник: Тоненький Ілля Аркадійович

План роботи

 міжшкільного методичного об`єднання   шкільних бібліотекарів

Чудейської ОТГ на 2020/2021 навчальний рік

Згідно плану роботи Відділу освіти Чудейської сільської ради, було прийнято рішення з 20.04 по 23.04.2021 року провести Тиждень духовності.

У рамках цього тижня було проведено ряд заходів, які дали можливість дітям духовно зрости, відкрити своє серце на зерно Божої науки, проявити добро у власних вчинках, навчитися молитися і любити ближнього.

    Протягом тижня відбулися: виставки творчих робіт, виховні години, перегляд відео на християнську тематику, читання Біблії. Усі заходи сприяли формуванню в учнів розуміння важливості духовного оновлення, роздумів над своїми вчинками і прагненню до самовдосконалення.

    Так, у Чудейському ліцеї №2, учні середніх класів мали змогу ознайомитись із виставкою на біблійну тематику, а учні початкових класів провели Тиждень духовності під гаслом "Розфарбуй Біблію".

1.jpg
2.jpg
3.jpg
У Чудейському ліцеї №1 для учнів була проведена екскурсія до бібліотеки, де учні мали змогу більш детально ознайомитись із контентом біблійного характеру.
4.jpg
Перегляд відео ролика "добро починається з тебе" був проведений для учнів Череської гімназії.
6.jpg
5.jpg
Учні Їжівської гімназії, до Тижня духовності власноруч приготували сувеніри.
8.jpg
7.jpg
9.jpg
У Буденецькій гімназії імені Г.Бостан учні мали нагоду ознайомитись із виставкою "Сторінками Святої книги", а також учні початкових класів виконали малюнки на Біблійну тематику.
11.jpg
12.jpg
13.jpg
У Їжівському ліцеї була організована виставка та проведені бесіди з учнями
14.jpg
15.jpg
У Чудейській гімназії провели виставку книг до ,,Тижня духовностi’’
16.jpg
17.jpg
18.jpg

23 квiтня ,,Мiжнародний день книги та авторського права’’.

У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі.

ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. Причиною вибору саме цієї дати послужило те, що багато відомих письменників народились або померли 23 квітня. Наприклад, М. Сервантес, В. Шекспір, Л. Вега, М. Дрюон, М. Валеджо, В. Набоков… Сьогодні Всесвітній день книги святкують у 190 країнах світу.

У закладах освіти Чудейської ТГ були проведені різні заходи присвячені цій даті. Так, наприклад, у Чудейській гімназії була проведена виставка книг та малюнкiв.

22 квітня 2021 року, в онлайн режимі, відбулось ТММО шкільних бібліотекарів на тему: “Сучасна бібліотека – формула успіху”.

Метою засідання було розглянути головні засади та особливості інноваційних методів залучення учнів до читання.

В ході роботи були розглянуті наступні питання:

  1. Інноваційні методи популяризації книги;

  2. Творчий портрет “Система роботи бібліотекаря – основа творчої діяльності”

  3. Інтеграція у віртуальний простір – складова успіху шкільної бібліотеки.

Бібліотекар Череської гімназії поділилась досвідом роботи:  “Система роботи бібліотекаря – основа творчої діяльності”.

За результатами засідання були прийняті відповідні методичні рекомендації.

оааоролл.jpg
пбодл.jpg
оларлллп.jpg
74879.jpg
2 квітня 2021 року, бібліотекарі ЗЗСО Чудейської ТГ взяли участь у Всеукраїнському вебінарі «Мотивація digital покоління до читання», присвяченого відзначенню  Міжнародного дня дитячої книги. Організатори заходу: Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України, видавництво  «Ранок», секція працівників шкільних бібліотек Української бібліотечної асоціації, ініціативна група шкільних бібліотекарів України.
12 11.jpg
12 22.jpg
12 66.jpg
12 44.jpg
12 99.jpg
12 88.jpg
30 листопада 2020 року, в режимі онлайн, відбулось засідання ММО шкільних бібліотекарів на тему: ''Формування читацької компетентності школярів" в ході якого були розглянуті наступні питання:
1. Форми та методи залучення учнів до шкільної бібліотеки;
2. Книга і підліток: проблеми керівництва читанням;
3. Шляхи формування читацької культури сучасного школяра.
04 1.jpg
04 3.png
04 4.jpg
04 5.png
04 6.png
bottom of page