Територіальне міжшкільне методичне об'єднання вчителів філологічного напрямку
(українська мова та література, зарубіжна література, українознавство)
Керівник: Іонашку Альона Модестівна

План роботи

 міжшкільного методичного об`єднання  

вчителів філологічного напрямку

Чудейської ОТГ на 2020/2021 навчальний рік

   День української писемності та мови, який відзначається

9 листопада – свято, спрямоване на привернення уваги світового українства до проблем української мови, її вивчення та розвитку.

   Найрізноманітніші заходи з нагоди Дня писемності тривали упродовж тижня у ЗЗСО Чудейській ОТГ.

   Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад української мови, вшанувати пам'ять  видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Звіт про проведення
Дня української писемності та мови

07 грудня 2020 року, в онлайн форматі  відбулося засідання ТММО вчителів філологічного напрямку  на тему “Шляхи впровадження дистанційного навчання на уроках філологічного напрямку” .

Метою засідання  було розглянути види та платформи дистанційного навчання  під час вивчення предметів філологічного напрямку, ознайомитися з інтернет ресурсами.

  • Творча група вчителів української мови і літератури Чудейської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (Д.І.Пожога, О.В.Луканюк та Д.І. Меглей )представила цікаву презентацію на тему : “Проблеми та перспективи розвитку дистанційного навчання. Платформи дистанційного навчання”.

  • ЗДНВР Чудейського НВК, вчитель українознавства Фрунза О.М.підготувала доповідь на тему “Організація освітнього процесу в Чудейському НВК із застосуванням технологій дистанційного навчання”.

  • Вчитель зарубіжної літератури Чудейського НВК підготувала презентацію на тему “ Шляхи впровадження дистанційного навчання на уроках зарубіжної літератури”

 

  • Цікавими знахідками інтернет ресурсів та досвідом роботи на навчальних платформах під час дистанційного навчання та очного навчання поділилася вчитель української мови та літератури Їжівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів, Іонашку А.М.

Інтернет – ресурси
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now