top of page

Державна служба якості освіти провела вебінар

«Що нового в інституційному аудиті шкіл»

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

№ 312   від 06 серпня 2021 року                                                                   

Про організацію та проведення форуму освітян Чудейської ТГ у 2021 році

Графік проведення методичних дайджестів щодо організації освітнього процесу в закладах освіти
Чудейської ТГ у 2021/2022 н. р.

Перелік навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2021/2022 навчальному році
Серпневі методичні онлайн-дайджести

ГРАФІК

проведення методичних онлайн-дайджестів щодо організації освітнього процесу

в закладах освіти Чернівецької області у 2021/2022 н. р.

Покликання для реєстрації та участі у пленарних й секційних засіданнях методичних онлайн-дайджестів
День вишиванки в початкових класах Чудейської ТГ

8 травня відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Був літній день, червневий день погожий,

Був ясен світ, і мирний труд спокійний,

І от біда – нечувана, страшна,

Вірвався зойк розпачливий – війна.

 

1418 чорних днів і ночей йшов український народ шляхом війни, через труднощі і незгоди, втрати і страждання, йшов, не шкодуючи сил в ім’я Перемоги.

Усе далі відходять сумнозвісні події Великої Вітчизняної війни. Ось уже 76 років пройшло від тієї страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунали слова: війна, та в пам’яті людській вони залишаться назавжди. В червні ми вкотре повертаємось думками до подій, пережитих нашим народом у страшні дні початку війни.

8 травня в Чудейські громаді відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Урочистим покладанням квітів і корзин до пам’ятника загиблим воїнам присутні віддали шану всім загиблим під час Великої Вітчизняної війни, всім тим, хто поклав на алтар перемоги свої життя та здоров’я. В мітингу взяли участь голова Чудейської ТГ Піцул  А.Д., голова організації ветеранів Бурла І.С., колективи закладів освіти, сільської ради та лікарні.

Настоятель церкви св. Миколая отець Ніколай звершив заупокійну службу за загиблими героями та виголосив проповідь.

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в роки Другої світової війни, загиблих у наш час Героїв Небесної сотні, військовослужбовців Збройних сил України і Національної гвардії. Вічна і світла їм пам’ять! Вічна їм слава!

Згідно плану виховної роботи методичної служби Чудейської ОТГ   з метою виконання заходів із реалізації Комплексної програми підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей та молоді Чудейської ОТГ на 2017-2021 роки,  13 квітня 2021 року на базі Чудейського ліцею №2 був проведений фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!» серед закладів загальної середньої освіти Чудейської ТГ.

 

Метою проведення заходу є відродження, збереження українських народних традицій щодо виготовлення писанок, великодніх атрибутів декоративно-ужиткового мистецтва, сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого і духовного розвитку, виявлення і підтримки талановитої та обдарованої учнівської молоді.

У фестивалі-конкурсі взяли участь представники 5 закладів освіти Чудейської ТГ. Учасники проявили свою майстерність, індивідуальність, реалізували свої  творчі здібності , а також виявили вміння працювати в команді при створенні колективних композицій.

 

Журі конкурсу визначило переможців:

у  номінації «Традиційний розпис писанки»

1234.jpg

23 квiтня ,,Мiжнародний день книги та авторського права’’.

У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з'єднує різні цивілізації у часі й просторі.

ЮНЕСКО обрала цю дату з огляду на її символічність для світової літератури. Причиною вибору саме цієї дати послужило те, що багато відомих письменників народились або померли 23 квітня. Наприклад, М. Сервантес, В. Шекспір, Л. Вега, М. Дрюон, М. Валеджо, В. Набоков… Сьогодні Всесвітній день книги святкують у 190 країнах світу.

У закладах освіти Чудейської ТГ були проведені різні заходи присвячені цій даті. Так, наприклад, у Чудейській гімназії була проведена виставка книг та малюнкiв.

22 квітня 2021 року, в онлайн режимі, відбулось ТММО шкільних бібліотекарів на тему: “Сучасна бібліотека – формула успіху”.

Метою засідання було розглянути головні засади та особливості інноваційних методів залучення учнів до читання.

В ході роботи були розглянуті наступні питання:

  1. Інноваційні методи популяризації книги;

  2. Творчий портрет “Система роботи бібліотекаря – основа творчої діяльності”

  3. Інтеграція у віртуальний простір – складова успіху шкільної бібліотеки.

Бібліотекар Череської гімназії поділилась досвідом роботи:  “Система роботи бібліотекаря – основа творчої діяльності”.

За результатами засідання були прийняті відповідні методичні рекомендації.

оааоролл.jpg
пбодл.jpg
оларлллп.jpg
74879.jpg

   З 02 по 16 квітня 2021 року серед учнів ЗЗСО Чудейської ТГ  був проведений конкурс дитячого малюнка «Намалюй свою «МРІЮ» з нагоди 75-ї річниці від дня утворення Конструкторського бюро імені Антонова. Ан-225 «Мрія»  — най-більший та найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським КБ імені Антонова. Його головний конструктор — Віктор Ілліч Толмачов.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Намалюй свою МРІЮ» створено для популяризації видатної постаті Олега Антонова та професії авіаконструктора серед дітей і молоді України, реалізації творчих здібностей молодого покоління.

    У конкурсі взяло участь 37 учнівських робіт з шести ЗЗСО Чудейської ТГ.

   Журі конкурсу уважно розглянуло кожну роботу та визначило переможців.

квлежнз9эфц.png
Всі роботи, що зайняли І місця відправлені до «Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді» для подальшої участі в обласному етапі конкурсу «Намалюй свою «МРІЮ»
IMG_20210420_131812.jpg
IMG_20210421_140736.jpg
IMG_20210420_131817.jpg
8 квітня 2021 року, в онлайн режимі, відбулось
засідання атестаційної комісії ІІ рівня
Рисунок1.png
1211.jpg
1122.jpg
зображення_viber_2021-04-16_14-37-10.jpg
2 квітня 2021 року, бібліотекарі ЗЗСО Чудейської ТГ взяли участь у Всеукраїнському вебінарі «Мотивація digital покоління до читання», присвяченого відзначенню  Міжнародного дня дитячої книги. 
Організатори заходу: Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України, видавництво  «Ранок», секція працівників шкільних бібліотек Української бібліотечної асоціації, ініціативна група шкільних бібліотекарів України.
12 11.jpg
12 33.jpg
12 22.jpg
12 77.jpg
12 88.jpg
12 66.jpg
На виконання плану роботи Інституту післядипломної педагогічної педагогічної освіти Чернівецької області 30.03.2021 в режимі онлайн відбувся методичний міст на тему: "Нова українська школа: методика викладання румунської мови в освітніх закладах" за участю вчителів румунської мови та літератури Чудейської ТГ.