РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 22 січня 2021 року

Про відновлення навчального

процесу за очною формою для

учнів 1-11 класів ЗЗСО та учнів

ШМ Чудейської сільської ради

У 2020/2021 навчальному році учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі.

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Водночас наказ МОН №1262 встановлює, що у 2020/2021 навчальному році ДПА осіб, які завершують здобуття базової середньої освіти, проводиться у закладі освіти в письмовій формі.

Відповідно, інформація про звільнення від проходження ДПА учнів 9-х класів та/або її проходження онлайн є недостовірною. 

În miez de gerar, la 15 ianuarie, întreaga suflare românească îl comemorează pe cel mai mare poet român - M. Eminescu. Elevii școlilor românești din comunitatea teritorială Ciudei au adus un omagiu Marelui Eminescu recitându-i poieziile.
Bandura Ilinca - eleva clasei a 5 al liceului №1 din Ciudei
Pavel Sofia - eleva clasei a 6 al gimnaziului Grigorie Bostan din satul Budeneț
Școala medie din satul Igești
11 січня 2021 року відбулось засідання науково-методичної ради відділу освіти Чудейської ТГ
Порядок денний:
1. Стан організації роботи педагогічних працівників із талановитими та обдарованими учнями, моніторинг залучення учнів до онлайн олімпіад, конкурсів;
2. Коригування планів роботи на ІІ семестр 2020/2021 н.р.
3. Розгляд методичних напрацювань педагогічних працівників;
4. Різне.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 груня 2020 року                                    Про організацію роботи закладів дошкільної, загальної середньої  освіти Чудейської ТГ у період обмежувальних протиепідемічних заходів з

 08 до 24 січня 2021 року

З 01 грудня 2020 року у ЗДО Чудейській територіальній громаді пройшов тиждень творчості «Зимонька-зима»

17 грудня 2020 року, в режимі онлайн, відбулось ІІ засідання вчителів історії та правознавства на тему:
''Діяльнісний підхід як необхідна умова розвитку умінь і навичок учня, застосування здобутих знань у практичних ситуаціях, пошуку шляхів інтеграції до соціокультурного та природного середовища''
Обміном досвіду поділилась Кучурян Валентина Аурелівна - учитель правознавства Чудейської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
16 грудня 2020 року, в режимі онлайн, відбулось ІІ засідання вчителів іноземної мови (англійська, французька) на тему:
''Обмін досвідом. Надання методичної консультативної допомоги малодосвідченим вчителям у процесі викладання іноземної мови''
Обміном досвіду поділилась Мотреску Жанна Миколаївна - учитель англійської мови Чудейського НВК
   В четвер, 10 грудня 2020 року, на базі Чудейського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, відбулось засідання  ТММО природничого напрямку на тему «Трансформації та адаптації в освіті».  Метою засідання було розглянути головні засади та особливості інновацій НУШ відповідно до нового  Закону про освіту та розширити знання вчителів про інноваційні методи та форми навчання під час дистанційного навчання.Провели педагогічну студію «Дистанційне навчання: опануємо роботу на навчальних платформах разом». Досвідом роботи на навчальних платформах під час  дистанційного та змішаного навчання поділилася вчитель  хімії Чудейсього ЗЗСО І-ІІІ ступенів  №1 Іліуц М.І. В обговоренні брали участь всі присутні члени ТММО.  Вчитель Іжівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Лук’ян О.Г. представила презентацію на тему «Сучасний педагог: тьютор, модератор, навігатор, фасилітатор  чи  просто вчитель?». За результатами засідання ТММО природничого напрямку були прийняті відповідні методичні рекомендації.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 08 грудня 2020 року

Про заходи безпеки під час проведення зимових канікул, Новорічних та

Різдвяних свят

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02 грудня 2020 року                           

Про відновлення навчального

процесу за очною формою для

учнів 5-11 класів ЗЗСО та учнів

ШМ Чудейської сільської ради

Конфлікти між різними учасниками та учасницями освітнього процесу, проблеми  насильства в шкільному середовищі найчастіше стають перепоною для формування у школярів таких цінностей як толерантність, повага, підтримка, порядність, гармонійне спілкування та співіснування у суспільстві. В процесі реформування системи освіти, важливим кроком є побудова безпечного освітнього простору, зменшення рівня конфліктів між учасниками освітнього процесу шляхом впровадження відновних практик у освітній процес.

Тому дуже актуальною стала онлайн методична студія з виховної роботи, що відбулася 18 листопада 2020 року.

Тематика зустрічі була:

"Створення безпечного освітнього середовища. Роль класного керівника як медіатора в освітньому закладі."

Проводив цю зустріч  методист ІППОЧО з виховної роботи Старовойт П.С. До зустрічі приєдналися заступники директорів з виховної роботи, педагоги- організатори, голови шкільних методичних об»єднань класних керівників.

Що стає причиною булінгу в закладах освіти, як виявити, попередити та протидіяти цькуванню, а також правильно вирішувати конфлікти? Ці та інші питання розгядали учасники під час цієї зустрічі.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16 листопада 2020 року                                            Про організацію освітнього

процесу для здобувачів освіти Чудейської ОТГ

з урахуванням карантинних обмежень

у зв’язку поширенням коронавірусної

хвороби (COVID-19)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09 листопада  2020 року 

Про організацію роботи закладів

загальної середньої та дошкільної

освіти Чудейської ОТГ в умовах

встановленої «червоної зони»  

Щодо організації дистанційного навчання
ВІД СЬОГОДНІ НАБУВАЮТЬ ЧИННОСТІ ОНОВЛЕНІ УМОВИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ У ШКОЛАХ

Сьогодні, 16 жовтня 2020 року, набуває чинності Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів – як за дистанційною формою здобуття освіти, так і при використанні технологій дистанційного навчання в інших  формах здобуття освіти.

Нове Положення було затверджено наказом МОН від 8 вересня 2020 року №1115 і зареєстровано в Міністерстві юстиції 28 вересня 2020 року за №941/35224.

“Ми розуміємо, що дистанційна освіта не може замінити справжнього очного навчання. Діти мають соціалізуватися, особливо в початковій школі. Через пандемію коронавірусу весь світ шукає альтернативні шляхи для економічного та соціального життя. І галузь освіти – не виняток, адже для нас важливо, щоб освітній процес тривав та був якісним і безпечним. Дистанційне навчання є перспективною сферою розвитку освіти в умовах її цифровізації. Водночас таке навчання у разі потреби дозволяє забезпечити індивідуальну освітню траєкторію здобувача освіти, а також неперервність освітнього процесу у випадках надзвичайних обставин, які об’єктивно унеможливлюють відвідування закладів освіти”, – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет. 

Дистанційна форма здобуття освіти залишається виключно добровільною і потребує подання відповідної заяви про зарахування/переведення від батьків. Але відтепер для навчання за дистанційною формою учням не потрібно мати високий рівень навчання (10-12 балів) – таку можливість має будь-який учень для реалізації індивідуальної освітньої траєкторії.

Технології дистанційного навчання в різних формах здобуття освіти (денній, вечірній, педагогічному патронажі тощо) можуть використовуватися для проведення оцінювання, консультацій, вивчення окремих тем з предмета. 

Також їх можна використовувати для надання додаткових психолого-педагогічних і корекційно-розвиткових послуг для осіб з особливими освітніми потребами, якщо в населеному пункті, де проживає учень, відсутні відповідні фахівці, що надають такі послуги. 

Технології дистанційного навчання дозволяють продовжувати освітній процес під час карантину та інших надзвичайних обставин (без переведення учнів на дистанційну форму).

У документі також врегульовано можливість організації змішаного навчання. Заклад освіти може визначити такий режим роботи, за якого учні почергово відвідують заклад освіти для очних занять, решту часу навчаючись дистанційно.

Положення передбачає, що обов’язково мають враховуватися інтереси учнів під час дистанційного навчання:

  • організація освітнього процесу має забезпечувати регулярну та змістовну взаємодію вчителів з учнями;

  • під час дистанційного навчання мають створюватися умови для забезпечення повноцінної участі в освітньому процесі осіб з ООП з обов’язковим урахуванням індивідуальної програми розвитку;

  • заклад освіти забезпечує регулярне відстеження результатів навчання учнів, а також за потреби надання їм підтримки в освітньому процесі;

  • для учнів, які не можуть взяти участь у синхронному режимі взаємодії з поважних причин, заклад забезпечує використання інших засобів комунікації, доступних для учнів – телефонного, поштового зв'язку тощо;

  • організація освітнього процесу обов’язково здійснюється з дотриманням вимог щодо захисту персональних даних, а також санітарних правил і норм щодо формування розкладу навчальних занять, вправ для очей та постави, безперервної тривалості навчальної діяльності з технічними засобами навчання, часу для виконання домашніх завдань тощо. 

З метою забезпечення прав педпрацівників у Положенні вказано, що організація дистанційного навчання має здійснюватися у межах їх робочого часу.

У межах своєї автономії заклад освіти самостійно визначатиме механізм моніторингу і контролю якості дистанційного навчання в закладі освіти. Спосіб, у який керівник закладу здійснюватиме контроль за виконанням освітніх програм учнями та педпрацівниками, схвалюватиме педрада.

Любі наші вчителі!
Вітаємо Вас із вашим професійним святом! Від усієї душі бажаємо вам щастя, здоров’я, професійного успіху, оптимізму та енергії. Висловлюємо вам щиру подяку за наполегливу працю, терпіння, самовідданість і талант. Нехай засіяні вами лани заколосяться щедрим урожаєм, а зерна вашої турботи проростуть глибокою вдячністю!
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now